sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2501322
 
EAN: 8054754407235
 
161.40 EUR
1 614EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Capri, ostrov známy svojou prirodzeno
truckzdarma
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501324
 
EAN: 8054754407280
 
137.90 EUR
1 379EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Light Blue Capri In Love Pour Hom
Always Ultra Super Extra Night dámske vložky s krídelkami, 7 ks
Always®
Always Ultra Super Extra Night dámske vložky s krídelkami, 7 ks
Kód: 2501801
Kód dod.: 716868
EAN: 8700216916059
 
3.03 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Super Extra Night sú extra savé dámske vložky s krídelkami určené pre veľmi silné nočné použitie.
Swiffer sada násada + prachovka, 1 ks
Swiffer
Swiffer sada násada + prachovka, 1 ks
Kód: 2600357
Kód dod.: 588414
EAN: 8006540317082
 
3.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozlúčte sa s prachom, vlasmi, chlpmi a nečistotami. Zadržiava prach, vlasy, alergény z roztočov a tiež chlpy z mačiek a psov.
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Jar
Jar All-in-1 tablety do umývačky, 41 ks
Kód: 2601054
Kód dod.: 750262
EAN: 8006530122054
 
10.81 EUR
10.82 EUR
0.26EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar All-in-1 tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu počas umývacieho cyklu. Praktické tablety s vopred odmeranou dávkou uľahčujú používanie umývačky riadu.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 30 ks
Kód: 2601052
Kód dod.: 750260
EAN: 8006530121729
 
10.81 EUR
0.36EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do umývačky, 40 ks
Kód: 2601056
Kód dod.: 750264
EAN: 8006530121606
 
12.98 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jar Platinum Plus tablety do umývačky pomáhajú odstrániť bežné nečistoty z riadu pri umývaní v umývačke. Vopred odmeraná kapsula uľahčuje dávkovanie umývacieho prostriedku.
ARIEL obrúsky do práčky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Ariel®
ARIEL obrúsky do práčky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Kód: 2603345
Kód dod.: 761225
EAN: 5903957311852
 
3.46 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie obrúsky, ktoré počas prania zachycujú uvoľnené farbivá a nečistoty a pomáhajú chrániť prádlo pred nechceným obarvením.
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extreme Hold (5), 250 ml
Kód: 1801656
Kód dod.: 860538
EAN: 8699568540381
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Extreme Hold Hairspray Lak na vlasy pre mega silné zafixovanie s technológiou FixControl™ vám zabezpečí spoľahlivý účes, ktorý vydrží.
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Always®
Always Classic Maxi dámske vložky, 9 ks
Kód: 53250
Kód dod.: 916131
EAN: 4015400259459
100%
1.94 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always hygienické vložky poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu počas celého menštruačného cyklu.
Ambi Pur osviežovač vzduchu do kúpeľne Merlion Spring Awakening, 7,5 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur osviežovač vzduchu do kúpeľne Merlion Spring Awakening, 7,5 ml
Kód: 2207956
Kód dod.: 728038
EAN: 8700216014755
 
4.33 EUR
541.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náš prvý kúpeľňový osviežovač vzduchu pre nepretržité používanie bez elektřiny odstraňuje pachy zo vzduchu, a navyše zabraňuje ich usadzovaniu na mäkkých povrchoch, ako sú uteráky, vane a sprchové závesy.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/2 stredne matná blond, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/2 stredne matná blond, 110 ml
Kód: 2301708
Kód dod.: 860569
EAN: 4064666715131
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vlasovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid vonné perličky, 195 g
Kód: 2501001
Kód dod.: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.62 EUR
28.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Gold Orchid – vonné perličky pre dlhotrvajúcu a elegantnú vôňu prádla
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
3.89 EUR
15.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pre silné zafixovanie je úplne bez parfemácie a vďaka tomu je jeho zloženie veľmi šetrné k pokožke hlavy.
Gillette Fusion, náhradné hlavičky, balenie 4 kusy
Gillette®
Gillette Fusion, náhradné hlavičky, balenie 4 kusy
Kód: 47902
Kód dod.: 882002
EAN: 7702018866984
100%
16.01 EUR
4EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradné hlavičky pre pánsky holiaci strojček Gillette Fusion a jeho čepele dávajú nový rozmer tomu, čo od holenia očakávate. Je navrhnutý tak, aby vám poskytoval optimálny výkon z oboch strán svojich unikátnych čepelí.
AKCE
Naturella dámske vložky Ultra Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámske vložky Ultra Maxi, 8 ks
Kód: 46563
Kód dod.: 916201
EAN: 4015400125099
 
1.60 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vložky Naturella s príjemnou harmančekovou vôňou a absorpčnými perličkami. Ich povrchová vrstva ponúka bavlnenú jemnosť.
AKCE
Naturella slipové vložky intimky Normal, 20 ks
Naturella
Naturella slipové vložky intimky Normal, 20 ks
Kód: 46566
Kód dod.: 916195
EAN: 4015400240310
90%
1.08 EUR
0.05EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nová Naturella s harmančekom využíva prirodzené schopnosti harmančeka, jeho upokojujúci efekt na podráždenú pokožku a na príjemnú, prirodzenú a elegantnú vôňu, rešpektujúcu osobnosť každej ženy.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.32 EUR
42.33 EUR
705.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Swiffer Startovacia sada na podlahu
Swiffer
Swiffer Startovacia sada na podlahu
Kód: 2104465
Kód dod.: 577180
EAN: 8006540316764
100%
12.98 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Startovacia sada na úklid podlahy obsahuje násadu, 8 prachoviek (na mop) a 3 čistiace vlhčené obrúsky.
AKCE
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Wella®
Wella farba na vlasy Wellaton Intense 7/17 studená čokoláda, 110 ml
Kód: 2301707
Kód dod.: 860572
EAN: 4064666715162
 
2.77 EUR
55.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzívna farba zvonku a zdravé a silné vlasy zvnútra. Hĺbkovo vyživujúca kúra uzatvára vláskovú kutikulu pre optimálny lesk a hebkosť. Hydratačná kúra s atraktívnou kvetinovou vôňou - bohaté biele kvety na drevitom podklade, vytvára hladký povrch
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Gillette®
GILLETTE Blue3 Plus Comfort 3 + 1 ks
Kód: 2308484
Kód dod.: 882170
EAN: 7702018489787
 
3.89 EUR
0.97EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špičková kvalita v starostlivosti o pánsku tvár.
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
63.15 EUR
631.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová, drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bi
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor praní Spring Awakening vonné perličky, 195 g
Kód: 2501002
Kód dod.: 775346
EAN: 8700216708418
 
5.62 EUR
28.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lenor Spring Awakening – vonné perličky s vôňou jarného rána pre sviežosť až na 12 týždňov
Swiffer Sweeper Citrus náhradné vlhčené utierky na podlahu, 24 ks
Swiffer
Swiffer Sweeper Citrus náhradné vlhčené utierky na podlahu, 24 ks
Kód: 2601061
Kód dod.: 709682
EAN: 8006530163026
 
7.79 EUR
0.39EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhrada na mop Swiffer. Čistiace vlhčené utierky namočené v čistiacom prostriedku s citrusovou vôňou rozpúšťajú, absorbujú a odstraňujú nečistoty z podlahy, ktorá bude svieža a čistá.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.